S.S.S.

BİLMENİZ GEREKENLER !


Satın almadan önce önemli bilgiler.

 Facebook paketlerinde abonelikten çıkma, beğeniden vazgeçme gibi şeyler olabilir. Çünkü üyeler gerçek & aktiftir. Bu oran her hesap için değişebilir, profile bağlı bir durumdur.


 Twitter paketlerinde unfollow olması normaldir. Çünkü üyeler gerçek & aktiftir. Unfollow oranı profile göre değişmektedir.


 PayPal ile satın alma işlem gerçekleştirilirken kesinlikle kullanıcı adı veya profil adresi belirtilmelidir aksi taktirde süreç uzayacaktır.


 Satın Alma işlemi gerçekleştikten sonra kesinlikle ödeme bildirim formu eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır, satın alma işleminden sonra size verilen sipariş takip kodu ile ÖDEME BİLDİRİMİ sayfası altında bulunan SİPARİŞ SORGULA sayfasından siparişinizin durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 Ad*lt, W*rez, İllegal, Siyasi ve Şiddet içerikli sayfalara çekim yapılmamaktadır.SIKÇA SORULAN SORULAR.

 Nasıl takipçi satın alırım ?

 Alacağınız pakette bulunan "SATIN AL" butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki form'u eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Form'u gönderdikten sonra ekranınıza ödeme bilgileriniz gelicektir. Ödeme bilgilerine ödemeyi ulaştırdıktan sonra satın almış olursunuz.

 Profil şifremi istiyormusunuz şifremi vermeme gerek varmı ?

 Hayır, şifrenizi vermenize kesinlikle gerek yok. Kesinlikle bizimle şifrenizi paylaşmıyorsunuz. %100 güvenlikli bir şekilde takipçi çekimlerinizi tamamlıyoruz.

 Takipçi satın aldığımı görebilirler mi?

 Tarafımızca bu tür bilgiler 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmaz, kısacası öğrenme durumu yoktur.

 Ödeme yöntemleri nelerdir nasıl ödeme yapabilirim ?

 Kredi kartınız ile Paypal üzerinden ödeme yapabilir ayrıca havale ve eft yöntemlerini kullanarakta ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz, eğer banka hesabınız yok ise atm üzerinden kartsız işlem yapabilirsiniz ancak işlem ücreti kesilebilir bu ücreti sizin karşılamanız gerekir.

 PayPal ile nasıl ödeme yaparım Paypal Güvenlimidir ?

 Paypal alıcı ve satıcı arasında bir köprüdür ayrıca Paypal güvenilirliği ispatlanmış dünya çapındaki sanal bankadır, güvenilirlik konusunda araştırma yaparsanız verdiğimiz bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Ödeme gerçekleştirdim takipçiler ne zaman gelecek ?

 Ödeme yaptıktan sonra paketlerin üzerinde belirtilen tahmini işlem süresi içinde işleminiz gerçekleşir, nadirde olsa ufak gecikmeler olabilmektedir bu tarz durumlarda canlı destek sistemi üzerinden telefon veya mail ile bilgi edinebilirsiniz.

 Takipçilerde düşme azalma oluyormu ?

Evet olabilir takipçiler gerçek kullanıcılar olduğu için takibi bırakabilirler ayrıca bot takipçiler güncelleme sonucu takibi bırakabilir. Takibi bırakan takipçilerin yerine yenileri gönderilmez.

 Hangi durumlarda ücret iadesi yapılır?

Çekimlere başlandıktan itibaren ücret iadesi kesinlikle mevcut değildir, çekimlere başanıp yada başlanmadığını SİPARİŞ SORGULA sayfasından kontrol edebilirsiniz, ayrıca olası bir ücret iadesi durumunda komisyon kesintileri alıcı tarafına yansıtılır.

 

Sipariş veren müşterilerimiz belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.